Ochutnávka vín Vinařství Škarecký - Víno od Staně (Vracov)

20.02.2020 - Ze slováckého Vracova přijede do Horní Landhausky představit svá špičková, velmi originální vína vinař Stanislav Škarecký ml. Na premiéře Vín od Staně v pražské Gröbovce Vás očekáváme ve čtvrtek 20. února v 18.30 hod.

Vinařství Škarecký (Vracov)

Prohlédnout degustační list

Vinohrady rodiny Škareckých jsou rozprostřeny na ploše přibližně 2 hektarů ve slovácké obci Vracov, na viniční trati s názvem Vinohrady u Panny Marie. Z hroznů vyrábějí čisté přírodní produkty, se kterými se běžně v Praze nesetkáte. Musíte si za nimi přijet přímo do vracovského sklepa, což znalci také činí. Stanislav Škarecký mladší (v pořadí třetí ze 024 skarecky2čtyř generací rodinných vinařů) pro Vás připravil krásnou paletu 12 vín, v níž můžete porovnat několik odrůd z různých ročníků. A tak ochutnáte dva Ryzlinky rýnské, dvě Rulandské šedé ve výběru z hroznů (samotok a oranžové), dva Sauvignony (výběr z bobulí a výběr z bobulí samotok), dvě Frankovky z ročníku 2018 (klaret a rosé), a k tomu ještě Chardonnay 2018 a dvě závěrečná červená 2017 - Zweigeltrebe a Alibernet. Kdo nemůže do Vracova, ten musí za kvalitou Vín od Staně do Gröbovky! Po degustaci si budete moci ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

024 skarecky3

 

 

 

 

 

 

024 skarecky4