Ochutnávka vín Vinařství Sedlecká vína (Sedlec)

16.01.2020 - Krásná vína z okolí Mikulova a největšího moravského rybníku Nesyt Vám v pražské Gröbovce po roce opět představí špičkové vinařství se sídlem v Sedleci. Těšíme se na Vás v Horní Landhausce ve čtvrtek 16. ledna v 18.30 hod.

Vinařství Sedlecká vína (Sedlec u Mikulova)

Prohlédnout degustační list

Vína ze Sedlece mají dlouhou tradici, ale největší úspěchy se datují s nástupem Ctirada Králíka do vinařství před přibližně třiceti lety. Vinné skvosty z "dílny" sklepmistra-básníka jsme v Gröbovce ochutnali již mnohokrát. Po roce se vracejí, tentokrát do historického sklepu Horní Landhauska, a opět se máte na co těšit. Čeká na Vás bohatá paleta dvanácti vín z ročníků 2015 až 2018, včetně několika opravdových chuťovek. Především to však bude krásná moravská "klasika" - dva Ryzlinky rýnské, Veltlínské zelené, Veltlínské červené rané, Neuburské, Sylvánské zelené, Muškát moravský, ale také Pálava. Jistě zajímavý bude Hibernal, a také bílé Cuvée Chatrasov a dva Cabernety 014 sedlec2Sauvigon - růžový a klasický červený. Čeká Vás opravdu zajímavý vinný zážitek! Všechna ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
014 sedlec3e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

 

 

 

014 sedlec4